Minikler Anneler Gününü Kutladı

May 14 2017

Uçan balon ana okulu öğrencileri şiirler ve danslar eşliğinde anneler gününü kutladı.

Turgutlu Uçan Balon Anaokulumuzda eğitim gören 3-4, 5-6 yaş grubundaki çocuklarımız anneler günü münasebeti ile Yeşil Vadi Restaurant’da düzenlenen etkinlikte şiirler okuyup dans gösterileri sergilediler.

Bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ile başlayan program eğitim gören çocukların velilerinin kahvaltısı eşliğinde devam etti.

Miniklerin hazırlamış olduğu gösterilerin renk kattığı etkinlikte ‘Annemsin, Hakkın Ödenmez Eşin Bulunmaz, Annemi Ben Çok Severim’ adlı şiirleri okuyan minikler duygulu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Çeşitli dans gösterilerinin sergilendiği etkinliğin kapanış konuşmasını gerçekleştiren Uçan Balon Anaokulumuz sahibi Gökhan Görmez; ’Mayıs ayının 2. Pazar günü anneler günüdür. Anneler günü evrensel bir gündür . Dünyada milyonlarca anne bugün çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır. Bu anlamlı günde sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduğumuzu kurumumuz adına belirtmek isterim. Hepinizin Anneler gününü canı gönülden kutluyorum.’ dedi.

Anneler Güü münasebetiyle düzenlenen etkinlikte katılımcı velilerimiz ile anı fotoğraflarının çekiminden sonra program sona erdi. Tüm velilerimize katılımlarından dolayı teşekkürler.

Paylaşmak Güzeldir
------------------------------------

Okunma 1829 defa